Adama Mickiewicza 38, 37-700 Przemyśl
(16) 676 80 40 kontakt@toska.com.pl
Wszystko o chirurgicznej korekcie powiek

Wszystko, co musisz wiedzieć o neurolensie®

Praca zdalna i biurowa, która wymaga czasu spędzonego przy ekranie, może prowadzić do nieprzyjemnych objawów i skutków ubocznych. Zmęczenie oczu jest powszechne, ale trudno jest znaleźć ulgę. Na szczęście neurolens® może pomóc.

Czy jesteś dobrym kandydatem do zastosowania tej najnowocześniejszej technologii w swoich soczewkach? Poniższy przewodnik pomoże Ci zrozumieć, co może zrobić dla Ciebie neurolens®.

Co to jest neurolens®?

Neurolens® to zarówno urządzenie pomiarowe, jak i specjalistyczne pryzmatyczne soczewki optyczne. Pierwszy z nich pomaga zdiagnozować wadę wzroku, aby określić, czy soczewki okularowe neurolens® mogą pomóc.

neurolens® to również soczewki korekcyjne z optyką pryzmatyczną, które mają na celu zmniejszenie objawów niewspółosiowości, która może powodować zmęczenie oczu. Ta niewspółosiowość to dosłownie podwójne widzenie. Podczas gdy Twoje oczy i mózg współpracują ze sobą, aby skorygować podwójne widzenie i niewspółosiowość, tak abyś widział tylko jeden zestaw obrazów zamiast dwóch, stają się one zmęczone. Neurolens® pomaga skorygować niewłaściwe widzenie na odległość i w pobliżu, przesuwając obraz dla mięśni oka, aby pomóc Twojemu mózgowi łatwiej zobaczyć jeden obraz, co może złagodzić objawy. Ze względu na budowę tej soczewki, może ona korygować obiekty w oddali i w pobliżu, oferując różne ilości korekcji w zależności od tego, gdzie patrzy użytkownik.

neurolens® ma na celu:

 • Wyrównać oczy
 • Zminimalizowanie objawów zmęczenia oczu
 • Zmniejszenie nacisku na nerwy

Nerw trójdzielny jest głównym powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się na zakup neurolens®. Nerw ten łączy oczy z mózgiem i jest niezwykle ważny dla zmysłu wzroku. Niewłaściwe ustawienie oczu może powodować nadmierny nacisk na ten złożony nerw. Ucisk i wynikające z niego objawy określane są mianem dysforii trójdzielnej.

To ciśnienie może prowadzić do dyskomfortu, w tym bóle głowy i napięcie i inne objawy, takie jak suchość oczu. Nadwyrężenie oczu może nawet prowadzić do bólu szyi lub ramion lub zwiększonej wrażliwości na światło.

Ponieważ nasze nerwy są wszystkie połączone razem, twój mózg i ciało czasami myślą, że problem jest w pobliżu, a nie sam problem. Nerwy połączone z mięśniami oka pomagającymi w niewłaściwym ustawieniu są również połączone z ramionami, mięśniami czaszkowymi, szczęką i zatokami. Oznacza to, że możesz odczuwać ból w tych innych, powiązanych miejscach, nie będąc jednocześnie świadomym niewłaściwego ustawienia. Jeśli doświadczasz tego typu dolegliwości, ważne jest, abyś poddał się badaniu przesiewowemu, aby sprawdzić, czy nie masz nieprawidłowego ustawienia mięśni oka, które może maskować się bólem pobliskich nerwów.

Urządzenie pomiarowe neurolens®

Diagnostyka używana do wykrywania niewspółosiowości i przepisywania tej soczewki to Urządzenie Pomiarowe neurolens®. Jest ono również określane jako nMD1 lub nMD2, czyli pierwsza i druga generacja urządzenia pomiarowego.

Przyrząd diagnostyczny pomaga określić ilość niewspółosiowości i podwójnego widzenia zarówno na odległość, jak i w pobliżu. Większość ludzi ma większą niewspółosiowość wzrokową przy patrzeniu na bliskie obiekty niż przy patrzeniu na odległość, dlatego też korzystanie z komputera lub czytanie przez dłuższy czas może nasilać bóle głowy i pogłębiać zmęczenie oczu.

Urządzenie diagnostyczne neurolens® ułatwia lekarzowi okuliście zdiagnozowanie niewspółosiowości i pomaga Ci na drodze do lepszego widzenia.

Kto może korzystać z neurolens®?

neurolens® jest istotnym źródłem ulgi dla tych, którzy pracują w dziedzinach wymagających pracy przy komputerze, czytania lub pracy szczegółowej. Spędzanie godzin na wpatrywaniu się w ekrany może być nieuniknione, jeśli jest to część pracy. Te długie godziny mogą powodować niewygodne i uciążliwe objawy, które mogą przeszkadzać w pracy, jak np. zmęczenie oczu.

Osoby doświadczające zmęczenia oczu, chronicznych bólów głowy lub innych objawów mogą używać tych soczewek w celu skorygowania i złagodzenia dolegliwości. To sprawia, że jest to świetna opcja dla studentów, osób pracujących przy komputerze przez cały dzień i wszystkich, którzy mogą spędzić długie godziny mrużąc oczy na drobnych szczegółach lub słowach na stronie.

Wielu pacjentów potrzebujących neurolens® może nie nosić wcześniej okularów, aby widzieć z daleka lub z bliska, ale potrzebują pomocy z ich nieprawidłowym ustawieniem oczu.Jeśli uważasz, że możesz być dobrym kandydatem do tych soczewek, możesz umówić się na spotkanie z naszym zespołem.

Jakie są zalety soczewek neurolens®?

Optyka pryzmatyczna nie jest niczym nowym w przypadku soczewek na receptę. Jednak konturowe pryzmaty, takie jak w soczewkach neurolens®, pozwalają na unikalne dopasowanie do specyficznej wady wzroku danej osoby, niezależnie od tego czy jest ona krótkowidzem czy dalekowidzem. Może się to udać nawet wtedy, gdy osoba nie wymaga soczewek refrakcyjnych. To nie jest ogólne dopasowanie - to jest idealne dopasowanie.

Nie jesteś pewien, czy ta technologia może być tym, czego potrzebujesz, aby pomóc w objawach? Poniżej wymieniliśmy zalety i wady tego leczenia, aby pomóc Ci określić, czy jest ono dla Ciebie odpowiednie.

Plusy

 • Minimalizuje bóle głowy i zmęczenie oczu
 • Zmniejsza ból szyi i ramion, a także napięcie
 • Minimalizuje suchość oczu i podrażnienie oczu
 • Generalnie ogranicza objawy zmęczenia oczu spowodowane ekranami lub mediami cyfrowymi
 • Leczy chroniczne bóle głowy i inne dolegliwości związane z pracą z bliska lub szczegółową lub czytaniem
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy oferuje 100% satysfakcji klienta
 • Działa na pacjentów krótkowzrocznych, dalekowzrocznych i pacjentów, którzy nie wymagają soczewek refrakcyjnych

Cons

 • Dla wielu klientów nie są objęte ubezpieczeniem
 • Może być kosztowny z góry (do $1000 z kieszeni)

Czy niektóre osoby powinny powstrzymać się od wypróbowania neurolens®?

Wspaniałą wiadomością o tej technologii korekcyjnej jest to, że nie występują długoterminowe komplikacje. Oznacza to, że każdy, kto ma nadzieję na złagodzenie efektów ubocznych zmęczenia oczu, może to zrobić bez komplikacji. Technologia ta pozwala pacjentom na swobodę życia bez objawów.

Należy jednak pamiętać, że neurolens® ma okres dostosowawczy. neurolens® musi być noszony przez większość dnia, aby mieć wpływ na objawy. Dostosowanie się do recepty neurolens® może zająć trochę czasu. Zazwyczaj potrzeba kilku godzin lub dni ciągłego noszenia, ale w przypadku niektórych zastosowań aklimatyzacja może trwać dłużej.

Końcowe przemyślenia - czy neurolens® jest dla Ciebie odpowiedni?

Zmęczenie oczu nie musi oznaczać ciągłego dyskomfortu i zakłóceń. Jeśli z trudem przechodzisz przez dzień pracy z powodu trudnych do opanowania objawów, możesz skorzystać z tej innowacyjnej technologii.

Ten produkt jest objęty 100% gwarancją satysfakcji, więc można go łatwo wypróbować i bezproblemowo używać. Odniósł on sukces w naszym gabinecie - ponad 95% pacjentów zachowało soczewki i znalazło ulgę dzięki ich stosowaniu. Zaplanuj swoją wizytę już dziś, aby nasz wykwalifikowany zespół mógł określić, czy neurolens® może poprawić jakość Twojego życia.