Adama Mickiewicza 38, 37-700 Przemyśl
(16) 676 80 40 kontakt@toska.com.pl
Wszystko o chirurgicznej korekcie powiek

Centrum Wizji Tucker dołącza do grona nagradzanych ekspertów od oczu

FUZJA ROZPOCZYNA SIĘ W STYCZNIU 2021 R.

True Eye Experts z przyjemnością informuje, że Tucker Vision Center w North Fort Myers dołącza do rodziny najlepszych lekarzy okulistów zapewniających wzorową opiekę na Florydzie. Jest to czwarta lokalizacja True Eye Experts i pomoże klinice optometrycznej rozszerzyć się poza swój ślad w Tampa.

"Otworzyliśmy nasze drzwi w 1985 roku z celem, aby być całkowitym miejscem opieki nad wzrokiem dla całej rodziny", powiedział dr Terry Tucker z Tucker Vision Center. "Jesteśmy podekscytowani, że najlepsze części Tucker Vision Center łączą się z naszym nowym partnerem True Eye Experts, aby przynieść najlepszą opiekę nad wzrokiem do społeczności Fort Myers".

Dr Terry Tucker będzie nadal służyć jako optometrysta marki pod nazwą True Eye Experts. Lokalizacja biura pozostanie taka sama przy 88 Pine Island Rd w North Fort Myers. Począwszy od stycznia 2021 roku, nazwa True Eye Experts zostanie wdrożona zarówno w biurze, jak i online. Oczekuje się, że pełna zmiana marki zostanie zakończona do wczesnej wiosny.

Współzałożyciel True Eye Experts, dr Samuel Teske, zastanawia się nad wzrostem, jaki praktyka odnotowała w ciągu ostatnich 10 lat: "Naszym celem od samego początku było zebranie grupy wyjątkowych lekarzy okulistów i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta. Widząc jak True Eye Experts rozrasta się z jednej lokalizacji do czterech jest dowodem na to, że pozostaliśmy wierni tej obietnicy i stworzyliśmy zespół specjalistów, którzy są skoncentrowani na zapewnieniu zindywidualizowanej opieki, jasnej komunikacji i bezinteresownej obsługi."

True Eye Experts of North Fort Myers akceptuje obecnie wszystkie główne plany widzenia i większość planów ubezpieczeniowych, w tym VSP. Praktyka planuje wprowadzić setki nowych ramek w tej lokalizacji w 2021 roku, które są wszystkie wspierane przez ich 100% gwarancję satysfakcji.

"Obecnie zatrudniamy ponad 50 członków zespołu między czterema klinikami. Jesteśmy dumni z tego, że utrzymujemy ten sam poziom jakości opieki nad wzrokiem i produktów w każdej z tych praktyk" - powiedział współzałożyciel True Eye Experts, Kevin Whaley. "Kiedy wejdziesz do jednej lokalizacji True Eye Experts, otrzymasz taką samą wspaniałą obsługę klienta i fachową opiekę okulistyczną jak w pozostałych".

True Eye Experts of North Fort Myers przyjmuje obecnie nowych pacjentów. W świetle wyzwań przedstawionych przez koronawirusa, klinika stosuje dodatkowe środki ostrożności. Aby umówić się na wizytę, zadzwoń do biura pod numer 239-656-1778.